Geboortekaartje Josephine
Vrolijk, zomers en kleurrijk. Dat is dit bijzondere geboortekaartje zeker! Door de print met tropische bloemen krijg je meteen een heerlijk gevoel. En door de intense kleuren is dit ook nog eens een stoer kaartje. Dit kaartje is ook geschikt voor zowel jongens als meisje.
De afmetingen van dit vierkante geboortekaartje zijn 13 bij 13 cm (zodat het kaartje makkelijk in een envelop van 14 bij 14 cm past, wat een reguliere maat is.)
Alle geboortekaartjes worden geprint op 300 gr. biotop papier. Dit papier is gemaakt van 100% afvalhout en dit wordt zonder chloor of andere bleekmakers geproduceerd. Daardoor is dit papier beter is voor het milieu, maar het betekend ook dat het papier net niet helemaal wit is. De geprinte kleuren van de illustraties op de geboortekaartjes zijn prachtig en vol.
De bloemen illustraties op dit geboortekaartje zijn allemaal met de hand getekend, het aanpassen hiervan is daarom niet zo maar gedaan. De lettertypes, de kleuren van de tekst en de tekst op het kaartje kunnen allemaal naar jullie wens aangepast worden.
.
Wat krijg je inclusief bij dit geboortekaartje?
-
De opmaak van het kaartje
-
Maximaal 3 correctieronden (aanpassingen in de tekst, tekstkleuren en eventueel lettertypes zijn mogelijk)
-
Definitieve correctieronde met de geboortegegevens
-
Digitale proefdruk
-
Afhandeling met de drukker door mij
-
Het aantal kaartjes dat jullie bestellen (50, 75, 100 of 150) geprint op 300 grs. biotop papier
-
Verzendkosten
.
Wat zijn de kosten voor dit geboortekaartje?
Dit bijzondere en vrolijke geboortekaartje is zeer betaalbaar. Alle bovenstaande puntjes zijn bij de prijs inbegrepen, er zijn dus geen verborgen kosten. Alleen de enveloppen zijn niet inbegrepen. Als je dat fijn vindt, kan ik ook enveloppen voor je bestellen, in verschillende kleuren. Kijk voor een overzicht even op deze enveloppen pagina.
- 50 kaartjes €130,-
- 75 kaartjes €165.-
- 100 kaartjes €190.-
- 150 kaartjes €215.-
Ga je veel kaartjes versturen en wil je meer kaartjes bestellen? Dat kan natuurlijk, neem dan even contact met me op, dan maak ik daar een offerte voor.
.
Wil je een geboortekaartje op maat?
Vind je mijn stijl echt mooi, maar zit jullie kaartje er nét niet tussen? Geen probleem, ik maak graag een kaartje speciaal op maat voor jullie! Neem even contact met me op dan kijken we wat de opties zijn.